Na predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom Mederi

Lokalita: Veľký Meder

cena v RK

68 m²

ID: 26919

PREDANÉ
 
Na predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom MederiNa predaj slnečný 3 izbový byt vo Veľkom Mederi

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po čiastočnej rekonštrukcii
 • Stavebný materiál:panel
 • Poschodie: 3. poschodie
 • Nehnuteľnosť obsahuje:pivnica, loggia, kúpeľňa, WC
 • Spôsob kúrenia:verejné ústredné
 • Okná:plastové
 • sk
 • en
 • hu
 • de
 • es
 • fr
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Iba u nás ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný slnečný 3 izbový byt vo vynikajúcej tichej lokalite blízko centra s kompletnou občianskou vybavenosťou na sídlisku M. Corvína vo Veľkom Mederi. Pre inšpiráciu je k nemu vyhotovená moderná vizualizácia od dizajnéra podľa reálneho rozloženia/pôdorysu bytu aj so zariadením, ktorou sa môže inšpirovať jeho budúci majiteľ.

 

Jeho celková rozloha je 68 m2, nachádza sa na 3. poschodí s pekným výhľadom na rodinné domy a dispozične je výborne rozložený, nakoľko vstupná chodba oddeľuje dennú časť kde nájdeme obvývačku otvorenú s kuchyňou, z ktorej je výstup na loggiu s vonkajšími žalúziami a nočnej časti kde sa nachádzajú ďalšie 2 izby, zároveň kúpeľňa a oddelené WC, prislúcha k nemu aj murovaná pivnica.

 

Aktuálne sa dokončila maľovka celého bytu, vo všetkých izbách výmena IS elektriny a osadenie plávajúcej podlahy, nové interiérové dvere, obnovenie loggie a vonkajších žálúzí, úprave kuchynskej linky - kde sa ešte vyrábajú nové šuflíky a príde k redizajnu všetkých dvier/šuflíkov na krémovo-bielu a výmene úchytok , v ktorej v rámci ceny sú nové voľne stojace spotrebiče : chladnička, kombinovaný sporák, digestor, mikrovlnná rúra a tak isto nový moderný nábytok pre stolovanie. Predchádzajúcou staršou rekonštrukciou si prešli okná na plastové, kúpeľňa s WC, ktoré sú murované a dlažba. Je pripravený na okamžité bývanie, zároveň poskytuje priestor na sebarealizáciu napr. aj podľa vyhotovenej vizualizácie, ktorá bude pre nového majiteľa k dispozícií.

 

3 poschodový bytový dom je zateplený, s rekonštruovanou strechou a vymenenými stupačkami, ktorý patrí pod MPBH VM, byt je bez ťarchy - kúpou ihneď voľný. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

 

 

Dátum poslednej aktualizácie: 05.03.2021

Kontakt

Podobné nehnuteľnosti

Vydrany byt
na predaj ID: 23103 71 m²
od 212 € mesačne 943,66 €/m² 67 000,00 €
Vydrany byt
na predaj ID: 23098 75 m²
od 221 € mesačne 933,20 €/m² 69 990,00 €
Bratislava I byt
na predaj ID: 24123 90 m²
od 823 € mesačne 2 876,11 €/m² 260 000,00 €
exkluzívne iba u nás